בלוג

חשיבותה של פעילות גופנית בתחום היצירתיות

במשך שנים נטען שעל מנת להתגבר על מחסום הכתיבה ולהזרים את היצירתיות על סופרים לצאת להליכה או לבצע אימון כושר. חוקרים הראו שפעילות גופנית סדירה משפרת את היצירתיות. מחקר שבוצע באוניברסיטת סטנפורד ב-2014 מצא שהחשיבה היצירתית עולה בזמן שהאדם הולך וזמן קצר לאחר מכן. המחקר מצא שלא משנה אם ההליכה מתבצעת בפנים או בחוץ מבחינת העלייה בהשראה היצירתית. הפעולה של הליכה כשלעצמה עזרה לעלות את רמות היצירתיות באופן מתמיד ומובהק לעומת ישיבה.
לאון קסלר

כושר, תזונה ובריאות ב-500 מילים או בקיצור לייף סטייל

כאשר אתם שומעים את המילה בריאות מה עובר לכם בראש? לרב האנשים יש פירושים שונים למילה בריאות בכלל וללהיות בריא בפרט. לחלק מהאנשים להיות בריא אומר לאכול ירקות ולהתאמן ולאחרים זה יכול להיות פשוט מחשבות חיוביות והרגשה טובה לגבי עצמם. כל הדברים הללו יכולים לשפר את הבריאות של כל אחד ואחת. חשוב מאוד לנתח מה אומר לך להיות בריא ואיך תוכל לשנות את אורח החיים שלך על מנת שהוא יהפוך לבריא יותר ותוכל להרגיש טוב עם עצמך.
לאון קסלר

למה לכל הרוחות אני צריך מאמן כושר אישי?

לעיתים, כולנו צריכים מעט עזרה בביצוע פעילות גופנית. בין אם רק התחלנו להתאמן או שאנחנו מתאמנים כבר זמן רב. בכל זאת, ישנם אנשים שמעדיפים לא להשתמש במאמן כושר אישי, כאשר הם לא בטוחים מה הם ירוויחו מחוויה זו או האם שירות זה שווה את הכסף. ישנן מספר סיבות שאנשים עובדים עם מאמני כושר אישיים. חלק רוצים תכנית אימונים אישית שתעזור להם לרדת במשקל או להיכנס לכושר ואחרים רק רוצים לוודא שהם באמת מגיעים לשלב הזה ביום בו הם פשוט מתאמנים. לא משנה באיזה שלב אתם נמצאים בתכנית האימונים שלכם מאמן כושר אישי תמיד יוכל לדחוף אתכם צעד אחד קדימה ולעזור לכם לעלות שלב.
לאון קסלר