אימון כושר לבני נוער והכנה לצבא

עבודה עם בני נוער מיוחדת מאוד כי היא דורשת פעילות תוך כדי חיבור והבנה של המתבגר. מזון מהיר,  אורח חיים יושבני ובלתי פעיל ודימוי עצמי נמוך גורמים לבני הנוער להיות בעודף משקל ולחוסר באנרגיה. הורים רבים לא יכולים למצוא את הזמן כדי לעזור לילדים המתבגרים שלהם לשמור על דיאטה מאוזנת ובריאה.

 

בתור מאמן הכושר האישי של הילד שלך אדאג להטמעת עקרונות של פעילות גופנית בריאה ווהרגלי תזונה נכונים שיוכלו להוביל אותם גם בחייהם הבוגרים. התחומים שבהם אתמקד: ניהול אורח חיים פעיל ואקטיבי, דימוי עצמי חיובי, בחירת מזון בריא, דפוסי שינה וחשיבות הנתונים הפיזיולוגיים של משקל ואחוזי שומן.

 

התכנית שלי כוללת פגישה ראשונית עם ההורים והצבת מטרות וייעדים, תכנית תזונתית אישית הכוללת גם שינוי הרגלים, תקשורת רציפה מול ההורים על מנת לוודא שיש התקדמות ושמירה על אורח חיים בריא גם במסגרת הבייתית. אם המתבגרים שלכם סובלים מעודף משקל, חוסר אנרגיה, בעיות קשב וריכוז ובעיות שינה, ניתן יהיה לראות שינוי לטובה בזמן קצר מאוד עם יישומה של תכנית התזונה, האימונים ושינוי של הרגלי הבריאות השונים.

 

כחלק מתכנית העבודה בני נוער שמתקרבים לשירותם הצבאי יקבלו ממני תכנית אימונים מתאימה לתפקיד אותו הם יידרשו לבצע בשירותם הצבאי. בנוסף, הם יקבלו כלים למודעות גופנית שתעזור להם להימנע מפציעות גם במהלך שירותם הצבאי.

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ואחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

או שפשוט תתקשרו אליי:

050-7922434