אימון כושר זוגי

כאשר מתאמנים עם בן או בת הזוג או סתם עם חבר או חברה זוהי דרך מצויינת להעלות את המוטיבציה אחד של השני ולהגיע למטרות הכושר והבריאות שלכם ביחד תוך כדי תמיכה הדדית ותמיכה שלי כמאמן הכושר שלכם. כמו באימוני הכושר האישיים ניתן להתאמן בפנים (סטודיו לאימוני כושר אישיים או בדירה שלכם אם יש מקום) או לחילופין בחוץ (בפארק ליד הבית או בים למשל).

 

אם החלטתם להתאמן בתור זוג אתם לא רק תנערו את הרוטינה של הערב השבועי הרגיל שלכם ספא-יין-טלוויזיה, אלא גם תלמדו דרך חדשה לבלות את הערב שלכם ביחד ותיצרו חוויה חדשה ומעניינת, שלא לדבר על הערך הבריאותי שבדבר.

בנוסף, אימון כושר זוגי בין אנשים עם מטרות דומות להגיע להישגים יחדיו מכיוון שלא תרצו לאכזב לא רק את המאמן כושר האישי שלכם אלא גם את השותף או השותפה לאימוני הכושר הזוגיים שלכם וכך תוכלו ליצור אווירה שתגרום לכם להתמיד באימוני הכושר לאורך זמן. יתר על כן, אימון כושר זוגי הוא כלכלי יותר לשני המתאמנים מאשר להתאמן אחד על אחד עם מאמן כושר אישי.  

 

ייתרון נוסף של אימון כושר זוגי הוא שעובדים יחד זאת אומרת מזיעים יחד ומגיעים יחד להישגים וזה יעזור לכם גם לשמור על תכנית תזונתית בריאה על ידי כך שתתמכו אחד בשני ותקבלו את התמיכה המשלימה ממני כמאמן הכושר האישי שלכם. לבסוף, שני אנשים שנותנים השראה אחד לשני או לשניה בעזרת התמדה באימוני כושר אישיים, ירידה במשקל, הצרת היקפים, עלייה במסת שריר וכל שאר המטרות המלוות באימוני כושר אישיים ושינוי אורח החיים בהחלט נחשב כבילוי שהוא זמן איכות.

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ואחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

או שפשוט תתקשרו אליי:

050-7922434