אודות

לאחר השירות הצבאי בתור מדריך כושר קרבי, התחלתי לעבוד בתור מאמן כושר. תחילה צברתי ניסיון במסגרת חדרי הכושר השונים בעיר וכתבתי מאות תוכניות אימונים לכלל סוגי האוכלוסיה בהתאם למטרות שלהם ועל ידי כך עזרתי בשיפור איכות החיים של הרבה מאוד אנשים!

 

בהמשך, התחלתי לעבוד בתור מאמן כושר אישי וצברתי ניסיון עבודה עם מאות לקוחות. אם תתחילו להתאמן איתי תגלו שהגישה שלי לכושר ובריאות היא ייחודית, התפתחה במשך שנים, ועזרה לי לבנות קהילה מגוונת של מתאמנים אישיים. החל מנער בן 15 שרוצה לרדת במשקל, לקוח שרוצה לעבור את מבחני הכושר הספציפיים על מנת להתקבל ליחידה מיוחדת במשטרה, מבוגרים שמעוניינים לשפר את התנועה ושיווי המשקל שלהם, לקוח שעבר אירוע מוחי וצריך לעבוד על תנועה ויציבה מחדש, לקוח שעבר קיצור כיבה וצריך להתחיל לשנות את אורח החיים שלו. עבדתי עם מגוון רחב של אנשים בעלי מטרות שונות.

 

אם לדייק יותר, אני משתמש בשילוב הניסיון האישי שלי בתעשיית הכושר עם מחקרים אקדמיים עדכניים והקשבה לצרכי הלקוח על מנת לעזור לכם לעשות את השינוי ההכרחי באורח חיים ולגרום לכם בסופו של יום להרגיש טוב יותר לאורח זמן.

בנוסף, אני בוגר לתואר שני M.P.E במכללת זינמן במכון וינגייט במגמת מדעי החיים, בוגר תואר ראשון בחינוך גופני ותנועה B.ed במגמת טיפוח יציבה ותנועה בסמינר הקיבוצים, בעל תעודת הוראה ורישיון הוראה, מדריך חדר כושר ובריאות מטעם מכללת וינגייט, מדריך אתלטיקה קלה, מדריך Core. מאמן כושר בבית ובחוץ בעל ותק רב.

 

צפייה בתעודות והסמכות

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ואחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

או שפשוט תתקשרו אליי:

050-7922434