מאמן כושר אישי בתל אביב וגוש דן

לאון קסלר, מאמן כושר אישי בתל אביב. גרים בתל אביב, רמת גן או גבעתיים? בואו לשמוע למה כדאי לכם להיכנס לכושר איתי

מאמן כושר אישי בתל אביב  מאמן כושר אישי ברמת גן  מאמן כושר אישי בגבעתיים

 

לאון קסלר, מאמן כושר אישי באזור גוש דן. גרים בתל אביב, רמת גן או גבעתיים? בואו לשמוע למה כדאי לכם להיכנס לכושר איתי

 

צרו עימי קשר עוד היום וכנסו לכושר!

 

מאמן כושר אישי בתל אביב

 

 

בתור מאמן כושר אישי באזור תל אביב, רמת גן וגבעתיים כבר יותר מ- 10 שנים אני מכיר את המקומות הכי טובים שבהם ניתן לבצע אימוני כושר אישיים. בימים החמים של הקיץ את המקומות המוצלים שבהם ניתן אפילו להרגיש קצת בריזה ואילו בחורף יש מקומות שבהם ניתן להתאמן למרות הגשם (שאין פה הרבה). רוב השנה מזג האוויר הוא מושלם לאימוני כושר אישיים באוויר הפתוח.

 

בעבודתי בתור מאמן כושר באזור תל אביב התנסיתי בעבודה ברוב הפארקים הנמצאים בעיר: פארק הירקון (ספורטק, גני יהושוע, החלק של נמל תל אביב, אזור הצפארי, מתחם מתקני כושר בראול וולנברג), גן מאיר. בנוסף יש את כל המתקנים לאורך הטיילת הארוכה של תל אביב שמתחילה בחוף תל ברוך וכל הדרך עד יפו, לאורך כל הטיילת פזורים מתקני כושר רבים שהם לשימוש הקהל הרחב. רב המתקנים בחוף מוצלים וניתן להתאמן בהם בערך עד שעה 10 בבוקר ומשעה שש בערב בשעות הקיץ ובכל שעות היום בחורף. 

 

במידה ואתם לא נמנים על חובבי האימון בחוץ, בתור מאמן כושר אישי בתל אביב אמצע בשבילך את הסטודיו המתאים אותו אני יכול לשכור על בסיס שעתי ולכם זה לא יעלה מנוי אלא רק התשלום על האימון האישי איתי. זאת אומרת שאין התחייבות ואם תירצו לגוון תמיד ניתן לשלב אימוני כושר אישיים בחוץ (בפארק או בים), אימוני כושר בבית ואימוני כושר בסטודיו בוטיק במרכז וצפון תל אביב.

 

במידה ואתם לא אוהבים להתאמן בחוץ תמיד ניתן להתאמן אצלכם בבית אם יש חדר כושר בבניין מה טוב, אך גם אם אין מספיק לי מעט מקום על מנת שאני בתור מאמן כושר אישי בתל אביב אמצא את הדרך הנכונה לאמן אתכם לפי רמת הכושר שלכם בעזרת הציוד שאני מביא יחד איתי על בסיס קבוע.

 

מאמן כושר אישי ברמת גן

 

 

בעבודתי בתור מאמן כושר אישי ברמת גן עבדתי במספר מקומות שונים: ראשית כל, בצד של רמת גן יש את אזור ראש ציפור שהוא חלק מפארק הירקון הגובל עם שיכון וותיקים. בשטח הפארק ישנם מתקנים רבים לאימוני כוח כגון: מתח, מקבילים, סולם טיפוס וספסל בטן. בנוסף, בפארק עצמו ישנו שביל ריצה ושביל לרכיבת אופניים. לאוהבי ריצת השטח ניתן לשלב עלייה לגבעת ראש ציפור שזה דורש די הרבה מאמץ.

 

נוסף על כך, יש את הפארק הלאומי ברמת גן, בתור מאמן כושר אישי ברמת גן אני מאוד אוהב לאמן בפארק זה מכיוון שהוא קרוב לביתי (סתם:)), בפארק זה יש שני מתחמי אימון כוח הכוללים בין היתר: מתח, מקבילים, מכשירי רגליים ובטן. בנוסף, ישנו מסלול ריצה היקפי ונוף טבעי של יער בחלקים מסויימים של הפארק.

 

באזור מרכז רמת גן, באזור פסטוראלי נמצא גן אברהם שבו יש מתקני כוח רבים וכן מדרגות ועליות בהם ניתן לבצע אימון אירובי מעניין במיוחד. בחלקה המזרחי של העיר יש את פארק מרום נווה שבו יש מסלול מעגלי הכולל בתוכו מדרגות ואזור של מכשירי כוח שמור ומתוחזק היטב במיוחד. כאשר אין לכם מוטיבציה לצאת לאימון בחוץ באזור רמת גן, אוכל תמיד להגיע עד אליכם ולאמן אתכם בביתכם, בין אם יש לכם חדר כושר בבניין או לא. אביא את הציוד המתאים על מנת לבצע את אימון הכושר המושלם עבור המטרות שלכם. 

 

מאמן כושר אישי בגבעתיים

 

 

העיר השלישית בא אני עובד בתור מאמן כושר אישי היא גבעתיים. במידה ואתם גרים בגבעתיים קודם כל הרווחתם מכיוון שאיכות החיים בעיר הזאת היא מהגבוהות בארץ. יתרה מכך, כאשר אתם מחפשים מאמן כושר אישי בגבעתיים תדעו שיחסית לגודלה הקטן יש בגבעתיים המון שטחים ירוקים ופארקים שחלקם נמצאים במקומות נסתרים יחסית.

 

בתור מאמן כושר אישי בגבעתיים אוכל לקחת אתכם למקומות הכי שווים שבהם ניתן לבצע אימון כושר אישי ואיכותי. מלבד גן העלייה השנייה, שלאחרונה עבר שיפוץ ונבנו בו מתקני כושר שונים, יש מול קניון גבעתיים איזור פתוח שבו ניתן לעשות אימוני כושר אישיים בעזרת המכשירים השונים שנמצאים שם וכן בעזרת הציוד שאני בתור מאמן כושר אישי אביא מהבית. בנוסף, אוכל כמובן להגיע עד אליכם ולאמן אתכם בביתכם בין אם יש לכם חדר כושר ובין אם לאו. אביא את הציוד הנדרש על מנת לבצע את האימון כושר המתאים ביותר עבור המטרות שלכם.

 

עוד על עבודתי כמאמן כושר פרטי